Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to sq_AL translation catalogue (26 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Classic Editor
sq_AL: Përpunues Klasik

[ctx: Editor Name]
en: Block editor
sq_AL: Përpunues me blloqe

[ctx: Editor Name]
en: Classic editor
sq_AL: Përpunues klasik

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
sq_AL: Përpunoni (përpunues klasik)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
sq_AL: Përpunoni (përpunues me blloqe)

en: Change settings
sq_AL: Ndryshoni rregullimet

en: Default editor for all sites
sq_AL: Përpunues parazgjedhje për krejt sajtet

en: Editor Settings
sq_AL: Rregullime Përpunuesi

en: Default Editor
sq_AL: Përpunues Parazgjedhje

[ctx: Editor Name]
en: block editor
sq_AL: përpunues me blloqe

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
sq_AL: përpunues klasik

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
sq_AL: Përpunojeni &#8220;%s&#8221; me përpunuesin e blloqeve

en: Switch to block editor
sq_AL: Kalo nën përpunuesin me blloqe

en: Switch to classic editor
sq_AL: Kalo nën përpunuesin klasik

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
sq_AL: Si parazgjedhje, përpunuesi me blloqe zëvendësohet me përpunuesin klasik dhe përdoruesi s’mund të këmbejë përpunues.

en: Allow site admins to change settings
sq_AL: Lejoju përgjegjësve të sajtit ta ndryshojnë rregullimin

en: Editor
sq_AL: Përpunues

en: No
sq_AL: Jo

en: Yes
sq_AL: Po

en: Allow users to switch editors
sq_AL: Lejoju përdoruesve të këmbejnë përpunues

en: Default editor for all users
sq_AL: Përpunues parazgjedhje për krejt përdoruesit

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
sq_AL: Kontibues te WordPress

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
sq_AL: Aktivizon përpunuesin klasik WordPress dhe skenën e dikurshme Përpunoni Postim me TinyMCE, Meta Boxes, etj. Mbulon shtojca të dikurshme që e zgjerojnë këtë skenë.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
sq_AL: Përpunuesi Klasik

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
sq_AL: Përpunojeni &#8220;%s&#8221; me përpunuesin klasik

en: Settings
sq_AL: Rregullime
